Prikaz 13–24 od 59 rezultatov
Filtrirajte po ceni
Barva
Barva svetlobe
Daljinski upravljač
- Ne 15
Usmerjanje svetlobe
- Neposredno 13
- Posredno 5
- Usmerjena 9
BLACK FRIDAY
Viseča svetilka S91-BD-90 Belo zlata
SKU:
12010770
na zalogi
73,92€ DDV vključen| Teža | 2,3 kg |
|---|---|
| Barva | Bela, Zlata |
| Barva svetlosti | 3000K (nežno bela) |
| Možnost zatemnitve | Ne |
| IP zaščita | IP20 |
| Smer svetlobe | Posredno |
| Tehnologija svetilke | LED |
| Material | Jeklo, Steklo |
| Wattage | 20W |
| Namen | Notranja |
| Daljinec | Ne |
| Nastavljivo po višini | Da (nastavljivo glede na dolžino kabla) |
| Dolžina kabla | 1,5m |
| Garancija | 24 mesecev |
Viseča svetilka S71-A-3
na zalogi
Črna
Zlata
| Teža | 5,64 kg |
|---|---|
| Barva | Črna, Zlata |
| Barva svetlosti | 3000K (nežno bela) |
| Možnost zatemnitve | Ne |
| IP zaščita | IP20 |
| Smer svetlobe | Usmerjena |
| Tehnologija svetilke | LED |
| Material | Aluminij, Jeklo |
| Wattage | 15W |
| Namen | Notranja |
| Daljinec | Ne |
| Nastavljivo po višini | Da (nastavljivo glede na dolžino kabla) |
| Dolžina kabla | 1,5m |
| Garancija | 24 mesecev |
Izberite možnosti
Ta izdelek ima več različic. Možnosti lahko izberete na strani izdelka
Namizna svetilka T21-C-35
SKU:
12030109
na zalogi
| Teža | 2,4 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 35 × 35 × 30 cm |
| Grlo žarnice | E27 |
| Barva | Črna |
| IP zaščita | IP20 |
| Material | Jeklo, Steklo |
| Namen | Notranja |
| Garancija | 24 mesecev |
Talna svetilka F49-215
na zalogi
359,99€ DDV vključen
Bela
Črna
| Teža | 8 kg |
|---|---|
| Grlo žarnice | E27 |
| Barva | Bela, Črna |
| IP zaščita | IP20 |
| Material | Jeklo, Plastika |
| Namen | Notranja |
| Garancija | 24 mesecev |
Izberite možnosti
Ta izdelek ima več različic. Možnosti lahko izberete na strani izdelka
Plafonjera s senzorjem MXL-6 LED 10x22cm
SKU:
12010604
na zalogi
| Teža | 1,7 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 22 × 10 cm |
| Barva svetlosti | 4000K (naravno bela) |
| Možnost zatemnitve | Ne |
| IP zaščita | IP54 |
| Smer svetlobe | Neposredno |
| Tehnologija svetilke | LED |
| Material | Plastika |
| Wattage | 14W |
| Namen | Notranja |
| Garancija | 24 mesecev |
Vgradni svetilni panel okrogel URP2-O-24W-30x2cm-3000K
SKU:
04010012
na zalogi
| Teža | 0,2 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 30 × 2 cm |
| Barva svetlosti | 3000K (nežno bela) |
| Barva | Bela |
| IP zaščita | IP20 |
| Smer svetlobe | Neposredno |
| Tehnologija svetilke | LED |
| Material | Aluminij |
| Način montaže | Vgradna |
| Wattage | 24W |
| Namen | Notranja |
| Oblika | Okrogla |
Plafonjera MXL-5 LED 10x22cm
SKU:
12010603
na zalogi
| Teža | 1,7 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 22 × 10 cm |
| Barva svetlosti | 4000K (naravno bela) |
| Možnost zatemnitve | Ne |
| IP zaščita | IP54 |
| Smer svetlobe | Neposredno |
| Tehnologija svetilke | LED |
| Material | Plastika |
| Wattage | 14W |
| Namen | Notranja |
| Garancija | 24 mesecev |
Talna svetilka F09-122 Belo zlata
SKU:
12020076
na zalogi
228,95€ DDV vključen| Teža | 8 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 90 cm |
| Barva | Zlata/bela |
| Barva svetlosti | 3000K (nežno bela) |
| IP zaščita | IP20 |
| Material | Jeklo, Steklo |
| Wattage | 13W |
| Namen | Notranja |
| Tehnologija svetilke | LED |
| Garancija | 24 mesecev |
| Višina | 120 cm |
| Širina | 30 cm |
Talna svetilka F10-160 Krom
SKU:
12020117
na zalogi
335,10€ DDV vključen| Teža | 10 kg |
|---|---|
| Grlo žarnice | E14 |
| Barva | Krom |
| IP zaščita | IP20 |
| Material | Jeklo, Steklo |
| Namen | Notranja |
| Garancija | 24 mesecev |
| Širina | 25 cm |
| Višina | 180 cm |
Talna svetilka F48-180 Črno rdeča
SKU:
12020108
na zalogi
349,00€ DDV vključen| Teža | 9 kg |
|---|---|
| Grlo žarnice | E27 |
| Barva | Črna |
| IP zaščita | IP20 |
| Material | Jeklo |
| Namen | Notranja |
| Garancija | 24 mesecev |
Downlighter vgradni DL33-2xGU10-173x93x25 Črna
SKU:
12730058
na zalogi
| Teža | 0,3 kg |
|---|---|
| Način montaže | Vgradna |
| Dimenzije | L173xW93xH25mm |
| Barva | Črna |
| IP zaščita | IP20 |
| Material | Plastika |
| Grlo žarnice | GU10 |
| Priloženo grlo za žarnice | Ne |
| Mounting hole | 150x80mm |
Talna svetilka F94-155 Bela
SKU:
12020116
na zalogi
269,80€ DDV vključen| Teža | 10 kg |
|---|---|
| Grlo žarnice | E27 |
| Barva | Bela |
| IP zaščita | IP20 |
| Material | Jeklo |
| Namen | Notranja |
| Garancija | 24 mesecev |

Modularna stikala in okvirji
Modularne vtičnice in okvirji



































Magnetna tračna svetila
Magnetne tračne luči VKLOP/IZKLOP
Magnetna tračna svetila DALJINSKO UPRAVLJANJE
Magnetna tračna svetila SMART
Magnetne tirnice
Pribor za magnetne letvice



