Prikaz 37–48 od 59 rezultatov
Filtrirajte po ceni
Barva
Barva svetlobe
Daljinski upravljač
- Ne 15
Usmerjanje svetlobe
- Neposredno 13
- Posredno 5
- Usmerjena 9
BLACK FRIDAY
Vgradna LED plošča okrogla URP1-18W Bela
na zalogi
| Teža | Ni na voljo |
|---|---|
| Barva svetlosti | 3000K (nežno bela), 4000K (naravno bela) |
| Barva | Bela |
| Dimenzije | 22,5 cm |
| IP zaščita | IP20 |
| Smer svetlobe | Neposredno |
| Tehnologija svetilke | LED |
| Material | Aluminij |
| Način montaže | Vgradna |
| Wattage | 18W |
| Namen | Notranja |
| Oblika | Okrogla |
Izberite možnosti
Ta izdelek ima več različic. Možnosti lahko izberete na strani izdelka
Vgradna LED plošča okrogla URP1-24W Bela
na zalogi
| Teža | Ni na voljo |
|---|---|
| Barva svetlosti | 3000K (nežno bela) |
| Barva | Bela |
| Dimenzije | 29,5 cm |
| IP zaščita | IP20 |
| Smer svetlobe | Neposredno |
| Tehnologija svetilke | LED |
| Material | Aluminij |
| Način montaže | Vgradna |
| Wattage | 24W |
| Namen | Notranja |
| Oblika | Okrogla |
Izberite možnosti
Ta izdelek ima več različic. Možnosti lahko izberete na strani izdelka
Vgradna LED plošča okrogla URP1-3W Bela
na zalogi
| Teža | Ni na voljo |
|---|---|
| Barva svetlosti | 3000K (nežno bela), 4000K (naravno bela) |
| Barva | Bela |
| Dimenzije | 9 cm |
| IP zaščita | IP20 |
| Smer svetlobe | Neposredno |
| Tehnologija svetilke | LED |
| Material | Aluminij |
| Način montaže | Vgradna |
| Wattage | 3W |
| Namen | Notranja |
| Oblika | Okrogla |
Izberite možnosti
Ta izdelek ima več različic. Možnosti lahko izberete na strani izdelka
Vgradna LED plošča okrogla URP1-9W Bela
na zalogi
| Teža | Ni na voljo |
|---|---|
| Barva svetlosti | 3000K (nežno bela), 4000K (naravno bela) |
| Barva | Bela |
| Dimenzije | 14,5 cm |
| IP zaščita | IP20 |
| Smer svetlobe | Neposredno |
| Tehnologija svetilke | LED |
| Material | Aluminij |
| Način montaže | Vgradna |
| Namen | Notranja |
| Oblika | Okrogla |
| Wattage | 9W |
Izberite možnosti
Ta izdelek ima več različic. Možnosti lahko izberete na strani izdelka
Viseča svetilka S06A-12/1
na zalogi
Črna
Rožnato zlato
| Teža | 4,5 kg |
|---|---|
| Barva | Črna, Rožnato zlato |
| Barva svetlosti | 4000K (naravno bela) |
| Možnost zatemnitve | Ne |
| IP zaščita | IP20 |
| Smer svetlobe | Usmerjena |
| Tehnologija svetilke | LED |
| Material | Jeklo |
| Wattage | 8W |
| Namen | Notranja |
| Daljinec | Ne |
| Nastavljivo po višini | Da (nastavljivo glede na dolžino kabla) |
| Dolžina kabla | 1,10m |
| Garancija | 24 mesecev |
Izberite možnosti
Ta izdelek ima več različic. Možnosti lahko izberete na strani izdelka
Viseča svetilka S109-A zlata
SKU:
12010734
na zalogi
89,90€ DDV vključen| Teža | 2,52 kg |
|---|---|
| Barva | Bela, Zlata |
| Barva svetlosti | 3000K (nežno bela) |
| Možnost zatemnitve | Ne |
| IP zaščita | IP20 |
| Smer svetlobe | Posredno |
| Tehnologija svetilke | LED |
| Material | Jeklo, Steklo |
| Wattage | 6W |
| Namen | Notranja |
| Daljinec | Ne |
| Nastavljivo po višini | Da (nastavljivo glede na dolžino kabla) |
| Dolžina kabla | 1,2m |
| Garancija | 24 mesecev |
Viseča svetilka S109-C Zlata
SKU:
12010736
na zalogi
89,90€ DDV vključen| Teža | 2,52 kg |
|---|---|
| Barva | Bela, Zlata |
| Barva svetlosti | 3000K (nežno bela) |
| Možnost zatemnitve | Ne |
| IP zaščita | IP20 |
| Smer svetlobe | Posredno |
| Tehnologija svetilke | LED |
| Material | Jeklo, Steklo |
| Wattage | 6W |
| Namen | Notranja |
| Daljinec | Ne |
| Nastavljivo po višini | Da (nastavljivo glede na dolžino kabla) |
| Dolžina kabla | 1,2m |
| Garancija | 24 mesecev |
Viseča svetilka S109-E zlata
SKU:
12010738
na zalogi
89,90€ DDV vključen| Teža | 2,82 kg |
|---|---|
| Barva | Bela, Zlata |
| Barva svetlosti | 3000K (nežno bela) |
| Možnost zatemnitve | Ne |
| IP zaščita | IP20 |
| Smer svetlobe | Posredno |
| Tehnologija svetilke | LED |
| Material | Jeklo, Steklo |
| Wattage | 6W |
| Namen | Notranja |
| Daljinec | Ne |
| Nastavljivo po višini | Da (nastavljivo glede na dolžino kabla) |
| Dolžina kabla | 1,2m |
| Garancija | 24 mesecev |
Viseča svetilka S74-23-E27
ni na zalogi
Bela
| Teža | 2 kg |
|---|---|
| Barva | Bela, Črna/bela, Zlata/črna |
| IP zaščita | IP20 |
| Material | Akril, Jeklo |
| Namen | Notranja |
| Daljinec | Ne |
| Nastavljivo po višini | Da (nastavljivo glede na dolžino kabla) |
| Dolžina kabla | 1m |
| Garancija | 24 mesecev |
Izberite možnosti
Ta izdelek ima več različic. Možnosti lahko izberete na strani izdelka
Viseča svetilka S110
na zalogi
10,00€ – 383,57€Cenovni razpon: od 10,00€ do 383,57€ DDV vključen
Bela
Črna
Rjava
Zlata
| Teža | 15 kg |
|---|---|
| Žarnica vključena | Da |
| Dimenzije | 40cm, 60 cm, 90 cm |
| Grlo žarnice | E27 |
| Barva | Bela, Črna, Rjava, Zlata |
| IP zaščita | IP20 |
| Material | Jeklo, Plastika |
| Namen | Notranja |
| Daljinec | Ne |
| Nastavljivo po višini | Da (nastavljivo glede na dolžino kabla) |
| Dolžina kabla | 1,5m |
| Garancija | 24 mesecev |
Izberite možnosti
Ta izdelek ima več različic. Možnosti lahko izberete na strani izdelka
Viseča svetilka S183-80 Zlata
na zalogi
399,00€ – 549,00€Cenovni razpon: od 399,00€ do 549,00€ DDV vključen| Teža | 5 kg |
|---|---|
| Barva | Zlata |
| Barva svetlosti | 3000K (nežno bela) |
| Možnost zatemnitve | Ne |
| IP zaščita | IP20 |
| Smer svetlobe | Usmerjena |
| Tehnologija svetilke | LED |
| Material | Akril, Jeklo |
| Wattage | 15W |
| Namen | Notranja |
| Daljinec | Ne |
| Nastavljivo po višini | Da (nastavljivo glede na dolžino kabla) |
| Dolžina kabla | 1,5m |
| Garancija | 24 mesecev |
| Širina | 600 mm, 800 mm |
Izberite možnosti
Ta izdelek ima več različic. Možnosti lahko izberete na strani izdelka
Viseča svetilka S191
ni na zalogi
15,00€ DDV vključen| Teža | Ni na voljo |
|---|---|
| Žarnica vključena | Da |
| Dimenzije | 70 cm, 80 cm, 90 cm |
| Grlo žarnice | E27 |
| Barva | Zlata |
| IP zaščita | IP20 |
| Material | Jeklo, Plastificirana guma |
| Namen | Notranja |
| Daljinec | Ne |
| Nastavljivo po višini | Da (nastavljivo glede na dolžino kabla) |
| Dolžina kabla | 1,10m |
| Barva senčila | Prozorna, Zlata |
| Garancija | 24 mesecev |
Izberite možnosti
Ta izdelek ima več različic. Možnosti lahko izberete na strani izdelka

Modularna stikala in okvirji
Modularne vtičnice in okvirji

































Magnetna tračna svetila
Magnetne tračne luči VKLOP/IZKLOP
Magnetna tračna svetila DALJINSKO UPRAVLJANJE
Magnetna tračna svetila SMART
Magnetne tirnice
Pribor za magnetne letvice



