Prikaz 49–59 od 59 rezultatov
Filtrirajte po ceni
Barva
Barva svetlobe
Daljinski upravljač
- Ne 15
Usmerjanje svetlobe
- Neposredno 13
- Posredno 5
- Usmerjena 9
BLACK FRIDAY
Viseča svetilka S196-120
na zalogi
Črna
Zlata
| Teža | 6 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 120 cm |
| Žarnica vključena | Da |
| Grlo žarnice | G9 |
| Barva | Črna, Zlata |
| IP zaščita | IP20 |
| Material | Jeklo, Steklo |
| Namen | Notranja |
| Daljinec | Ne |
| Nastavljivo po višini | Da (40cm ali 80cm) |
| Garancija | 24 mesecev |
Izberite možnosti
Ta izdelek ima več različic. Možnosti lahko izberete na strani izdelka
Viseča svetilka S200
na zalogi
362,70€ DDV vključen
Črna
Zlata
| Teža | 6,5 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 74 cm |
| Žarnica vključena | Da |
| Grlo žarnice | G9 |
| Barva | Črna, Zlata |
| IP zaščita | IP20 |
| Material | Jeklo, Steklo |
| Namen | Notranja |
| Daljinec | Ne |
| Nastavljivo po višini | Ne |
| Garancija | 24 mesecev |
Izberite možnosti
Ta izdelek ima več različic. Možnosti lahko izberete na strani izdelka
Viseča svetilka S216
SKU:
12010914
na zalogi
318,50€ DDV vključen| Teža | 5 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 102 cm |
| Barva | Črna |
| Barva svetlosti | 3000K (nežno bela) |
| Možnost zatemnitve | Ne |
| IP zaščita | IP20 |
| Smer svetlobe | Usmerjena |
| Tehnologija svetilke | LED |
| Material | Jeklo |
| Wattage | 48W |
| Namen | Notranja |
| Daljinec | Ne |
| Nastavljivo po višini | Da (nastavljivo glede na dolžino kabla) |
| Dolžina kabla | 1m |
| Garancija | 24 mesecev |
Stenska svetilka W05
na zalogi
49,14€ – 49,74€Cenovni razpon: od 49,14€ do 49,74€ DDV vključen
Rose gold/črna
Zlata/bela
Zlata/črna
| Teža | Ni na voljo |
|---|---|
| Dimenzije | Ni na voljo |
| Grlo žarnice | G9 |
| Dimenzije | 25 cm, 30 cm |
| Barva | Rose gold/črna, Zlata/bela, Zlata/črna |
| IP zaščita | IP20 |
| Material | Jeklo |
| Namen | Notranja |
| Garancija | 24 mesecev |
Izberite možnosti
Ta izdelek ima več različic. Možnosti lahko izberete na strani izdelka
Stenska svetilka W58
na zalogi
15,00€ DDV vključen
Bela
Črna
| Teža | 2,16 kg |
|---|---|
| Dimenzije | Ni na voljo |
| Grlo žarnice | E27 |
| Dimenzije | 12 cm, 18 cm |
| Barva | Bela, Črna |
| IP zaščita | IP20 |
| Material | Aluminij, Jeklo |
| Namen | Notranja |
| Garancija | 24 mesecev |
Izberite možnosti
Ta izdelek ima več različic. Možnosti lahko izberete na strani izdelka
Stopniščna stenska svetilka SO-HWE-9161B
SKU:
12040088
na zalogi
| Teža | 0,3 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 86 × 86 cm |
| Barva | Bela |
| Barva svetlosti | 3000K (nežno bela) |
| IP zaščita | IP20 |
| Material | Plastika |
| Wattage | 3W |
| Namen | Notranja |
| Tehnologija svetilke | LED |
| Garancija | 24 mesecev |
Stenska svetilka W130-28
na zalogi
171,60€ DDV vključen
Bela
Črna
Krom
Zlata
| Teža | 0,7 kg |
|---|---|
| Barva | Bela, Črna, Krom, Zlata |
| Grlo žarnice | G4 |
| IP zaščita | IP20 |
| Material | Aluminij |
| Namen | Notranja |
| Tehnologija svetilke | LED |
| Garancija | 24 mesecev |
| Žarnica vključena | Da |
Izberite možnosti
Ta izdelek ima več različic. Možnosti lahko izberete na strani izdelka
Stenska svetilka W01 Rose gold
SKU:
12040045
na zalogi
| Teža | 2 kg |
|---|---|
| Grlo žarnice | E27 |
| Dimenzije | 28x12mm |
| Barva | Rožnato zlato |
| IP zaščita | IP20 |
| Material | Jeklo |
| Namen | Notranja |
| Garancija | 24 mesecev |
Stenska svetilka W97
na zalogi
49,85€ – 72,37€Cenovni razpon: od 49,85€ do 72,37€ DDV vključen
Črna
Zlata
| Teža | Ni na voljo |
|---|---|
| Dimenzije | Ni na voljo |
| Barva | Črna, Zlata |
| Dimenzije | 60 cm, 80 cm |
| Barva svetlosti | 3000K (nežno bela) |
| IP zaščita | IP20 |
| Material | Aluminij |
| Wattage | 10W, 8W |
| Namen | Notranja |
| Garancija | 24 mesecev |
| Smer svetlobe | Usmerjena |
| Tehnologija svetilke | LED |
Izberite možnosti
Ta izdelek ima več različic. Možnosti lahko izberete na strani izdelka
Stenska svetilka W142 Črna
SKU:
12040148
na zalogi
| Teža | 2,5 kg |
|---|---|
| Grlo žarnice | E27 |
| Barva | Črna |
| IP zaščita | IP20 |
| Material | Aluminij, Jeklo |
| Namen | Notranja |
| Garancija | 24 mesecev |
Stenska svetilka W143 Črna
SKU:
12040145
na zalogi
| Teža | 4,5 kg |
|---|---|
| Grlo žarnice | E27 |
| Barva | Črna |
| IP zaščita | IP20 |
| Material | Aluminij, Jeklo |
| Namen | Notranja |
| Garancija | 24 mesecev |

Modularna stikala in okvirji
Modularne vtičnice in okvirji































Magnetna tračna svetila
Magnetne tračne luči VKLOP/IZKLOP
Magnetna tračna svetila DALJINSKO UPRAVLJANJE
Magnetna tračna svetila SMART
Magnetne tirnice
Pribor za magnetne letvice



