Prikaz vseh 3 rezultatov
Shop
Kopalniško ogledalo z LED osvetlitvijo 80×60 cm horizontalno
SKU:
13010030
na zalogi
| Teža | 500 kg |
|---|---|
| Barva svetlosti | 3000K (nežno bela), 4000K (naravno bela), 6000K (hladno bela) |
| Možnost zatemnitve | Da |
| IP zaščita | IP44 |
| Smer svetlobe | Posredno |
| Tehnologija svetilke | LED |
| Wattage | 32W |
| Namen | Notranja |
| Oblika | Pravokotna |
| Garancija | 24 mesecev |
| Širina | 80 cm |
| Višina | 60 cm |
Kopalniško ogledalo z LED osvetlitvijo 60×80 cm navpično
SKU:
13010031
na zalogi
| Teža | 500 kg |
|---|---|
| Barva svetlosti | 3000K (nežno bela), 4000K (naravno bela), 6000K (hladno bela) |
| Možnost zatemnitve | Da |
| IP zaščita | IP44 |
| Smer svetlobe | Posredno |
| Tehnologija svetilke | LED |
| Wattage | 32W |
| Namen | Notranja |
| Oblika | Pravokotna |
| Garancija | 24 mesecev |
| Širina | 60 cm |
| Višina | 80 cm |
Zunanja svetilka V12
na zalogi
14,06€ DDV vključen
Bela
Črna
Temno siva
| Teža | 0,3 kg |
|---|---|
| Napetost | 230 V |
| IP zaščita | IP44 |
| Dimenzije | 68x80x92mm |
| Namen | Zunanja |
| Maximum load | 35 W |
| Material | Aluminij |
| Garancija | 24 mesecev |
| Barva | Bela, Črna, Temno siva |
| Grlo žarnice | GU10 |
| Priloženo grlo za žarnice | Ne |
Izberite možnosti
Ta izdelek ima več različic. Možnosti lahko izberete na strani izdelka

Modularna stikala in okvirji
Modularne vtičnice in okvirji

























Magnetna tračna svetila
Magnetne tračne luči VKLOP/IZKLOP
Magnetna tračna svetila DALJINSKO UPRAVLJANJE
Magnetna tračna svetila SMART
Magnetne tirnice
Pribor za magnetne letvice



