Prikaz 1–12 od 13 rezultatov
Shop
Viseča svetilka S71-A-3
na zalogi
Črna
Zlata
| Teža | 5,64 kg |
|---|---|
| Barva | Črna, Zlata |
| Barva svetlosti | 3000K (nežno bela) |
| Možnost zatemnitve | Ne |
| IP zaščita | IP20 |
| Smer svetlobe | Usmerjena |
| Tehnologija svetilke | LED |
| Material | Aluminij, Jeklo |
| Wattage | 15W |
| Namen | Notranja |
| Daljinec | Ne |
| Nastavljivo po višini | Da (nastavljivo glede na dolžino kabla) |
| Dolžina kabla | 1,5m |
| Garancija | 24 mesecev |
Izberite možnosti
Ta izdelek ima več različic. Možnosti lahko izberete na strani izdelka
Nadometna svetilka DL46 3x7W 3K
na zalogi
55,51€ DDV vključen
Bela
Črna
| Teža | 3 kg |
|---|---|
| Barva svetlosti | 3000K (nežno bela) |
| Dimenzije | D255 x Š 70 x V 85 mm |
| Barva | Bela, Črna |
| IP zaščita | IP20 |
| Smer svetlobe | Nastavljiv |
| Tehnologija svetilke | LED |
| Material | Aluminij, Jeklo |
| Način montaže | Pričvrščeno na površino |
| Wattage | 21W |
| Namen | Notranja |
Izberite možnosti
Ta izdelek ima več različic. Možnosti lahko izberete na strani izdelka
Talna svetilka F08-145 Zlata Prozorna
SKU:
12020095
na zalogi
184,50€ DDV vključen| Teža | 10 kg |
|---|---|
| Barva | Zlata prozorna |
| Barva svetlosti | 3000K (nežno bela) |
| IP zaščita | IP20 |
| Material | Aluminij, Jeklo, Steklo |
| Wattage | 8W |
| Namen | Notranja |
| Tehnologija svetilke | LED |
| Garancija | 24 mesecev |
| Širina | 25 cm |
| Višina | 150 cm |
Namizna svetilka T16
na zalogi
89,18€ DDV vključen
Črna
Zlata
| Teža | Ni na voljo |
|---|---|
| Dimenzije | Ni na voljo |
| Grlo žarnice | E27 |
| Dimenzije | 25 cm |
| Barva | Črna, Zlata |
| IP zaščita | IP20 |
| Material | Aluminij, Jeklo |
| Namen | Notranja |
| Garancija | 24 mesecev |
Izberite možnosti
Ta izdelek ima več različic. Možnosti lahko izberete na strani izdelka
Namizna svetilka T59-50 Črna
SKU:
12030112
na zalogi
188,82€ DDV vključen| Teža | 6,48 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 37 × 37 × 49 cm |
| Grlo žarnice | E27 |
| Barva | Črna, Krom |
| IP zaščita | IP20 |
| Material | Aluminij, Jeklo, Steklo |
| Namen | Notranja |
| Garancija | 24 mesecev |
Viseča svetilka S08-23
na zalogi
95,85€ DDV vključen
Smoking črna
Zlata
Zlata prozorna
| Teža | Ni na voljo |
|---|---|
| Barva | Smoking črna, Zlata, Zlata prozorna |
| Barva svetlosti | 3000K (nežno bela) |
| Možnost zatemnitve | Ne |
| IP zaščita | IP20 |
| Smer svetlobe | Posredno |
| Tehnologija svetilke | LED |
| Material | Aluminij, Jeklo, Steklo |
| Wattage | 8W |
| Namen | Notranja |
| Daljinec | Ne |
| Nastavljivo po višini | Da (nastavljivo glede na dolžino kabla) |
| Dolžina kabla | 1,8m |
| Garancija | 24 mesecev |
| Višina | 150 mm |
| Širina | 230 mm |
Izberite možnosti
Ta izdelek ima več različic. Možnosti lahko izberete na strani izdelka
Viseča svetilka S30-20 Smoking črna
SKU:
12010740
na zalogi
211,86€ DDV vključen| Teža | 4,5 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 20 cm |
| Barva | Smoking črna |
| Barva svetlosti | 3000K (nežno bela) |
| Možnost zatemnitve | Ne |
| IP zaščita | IP20 |
| Smer svetlobe | Usmerjena |
| Tehnologija svetilke | LED |
| Material | Aluminij, Jeklo, Steklo |
| Wattage | 12W |
| Namen | Notranja |
| Daljinec | Ne |
| Nastavljivo po višini | Da (nastavljivo glede na dolžino kabla) |
| Dolžina kabla | 1m |
| Garancija | 24 mesecev |
Viseča svetilka S146-32
na zalogi
202,80€ DDV vključen
Bela
Črna
| Teža | 6 kg |
|---|---|
| Barva | Bela, Črna |
| Barva svetlosti | 3000K (nežno bela) |
| Možnost zatemnitve | Ne |
| IP zaščita | IP20 |
| Smer svetlobe | Usmerjena |
| Tehnologija svetilke | LED |
| Material | Aluminij, Jeklo |
| Wattage | 16W |
| Namen | Notranja |
| Daljinec | Ne |
| Nastavljivo po višini | Da (nastavljivo glede na dolžino kabla) |
| Dolžina kabla | 1,9m |
| Garancija | 24 mesecev |
Izberite možnosti
Ta izdelek ima več različic. Možnosti lahko izberete na strani izdelka
Viseča svetilka S147-50
na zalogi
153,54€ DDV vključen
Bela
Črna
Krom
Rožnato zlato
Zlata
| Teža | 6 kg |
|---|---|
| Barva | Bela, Črna, Krom, Rožnato zlato, Zlata |
| Barva svetlosti | 3000K (nežno bela) |
| Možnost zatemnitve | Ne |
| IP zaščita | IP20 |
| Smer svetlobe | Usmerjena |
| Tehnologija svetilke | LED |
| Material | Aluminij, Jeklo |
| Wattage | 6W |
| Namen | Notranja |
| Daljinec | Ne |
| Nastavljivo po višini | Da (nastavljivo glede na dolžino kabla) |
| Dolžina kabla | 1,9m |
| Garancija | 24 mesecev |
Izberite možnosti
Ta izdelek ima več različic. Možnosti lahko izberete na strani izdelka
Stenska svetilka W08-23
na zalogi
84,32€ DDV vključen
Zlata
Zlata prozorna
| Teža | 1,62 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 23 cm |
| Barva | Smoking črna, Zlata, Zlata prozorna |
| Barva svetlosti | 3000K (nežno bela) |
| IP zaščita | IP20 |
| Material | Aluminij, Jeklo, Steklo |
| Wattage | 8W |
| Namen | Notranja |
| Garancija | 24 mesecev |
Izberite možnosti
Ta izdelek ima več različic. Možnosti lahko izberete na strani izdelka
Stenska svetilka W58
na zalogi
15,00€ DDV vključen
Bela
Črna
| Teža | 2,16 kg |
|---|---|
| Dimenzije | Ni na voljo |
| Grlo žarnice | E27 |
| Dimenzije | 12 cm, 18 cm |
| Barva | Bela, Črna |
| IP zaščita | IP20 |
| Material | Aluminij, Jeklo |
| Namen | Notranja |
| Garancija | 24 mesecev |
Izberite možnosti
Ta izdelek ima več različic. Možnosti lahko izberete na strani izdelka
Stenska svetilka W142 Črna
SKU:
12040148
na zalogi
| Teža | 2,5 kg |
|---|---|
| Grlo žarnice | E27 |
| Barva | Črna |
| IP zaščita | IP20 |
| Material | Aluminij, Jeklo |
| Namen | Notranja |
| Garancija | 24 mesecev |

Modularna stikala in okvirji
Modularne vtičnice in okvirji

























Magnetna tračna svetila
Magnetne tračne luči VKLOP/IZKLOP
Magnetna tračna svetila DALJINSKO UPRAVLJANJE
Magnetna tračna svetila SMART
Magnetne tirnice
Pribor za magnetne letvice



