Prikaz 1–12 od 13 rezultatov
Shop
LED zunanja talna svetilka D3200A
SKU:
56010005
na zalogi
| Teža | 2,5 kg |
|---|---|
| Barva | Prozorno, Siva |
| IP zaščita | IP67 |
| Material | Aluminij, Steklo |
| Namen | Zunanja |
| Garancija | 24 mesecev |
| Dimenzije | Ø63x49mm |
| Wattage | 3W |
| Barva svetlosti | 3000K (nežno bela) |
| Tehnologija svetilke | LED |
Zunanja LED stoječa svetilka D3002 3×0,5W
SKU:
56010008
na zalogi
| Teža | 2,5 kg |
|---|---|
| Barva | Prozorno, Siva |
| IP zaščita | IP67 |
| Material | Aluminij, Steklo |
| Namen | Zunanja |
| Garancija | 24 mesecev |
| Tehnologija svetilke | LED |
| Dimenzije | Ø35x45mm |
| Wattage | 3×0, 5W |
| Barva svetlosti | 3000K (nežno bela) |
Stropna led svetilka zunanja R2720SC
SKU:
56010016
na zalogi
| Teža | 2,5 kg |
|---|---|
| Barva | Bela, Prozorno |
| IP zaščita | IP65 |
| Material | Aluminij, Steklo |
| Namen | Zunanja |
| Garancija | 24 mesecev |
| Tehnologija svetilke | LED |
| Dimenzije | Ø113×105mm |
| Wattage | 6W |
| Barva svetlosti | 3000K (nežno bela) |
LED stropna svetilka zunanja R3300S
SKU:
56010001
ni na zalogi
| Teža | 2,5 kg |
|---|---|
| Barva | Antracit, Bela |
| IP zaščita | IP54 |
| Material | Aluminij, Steklo |
| Namen | Zunanja |
| Garancija | 24 mesecev |
| Tehnologija svetilke | LED |
| Dimenzije | Ø175×45mm |
| Wattage | 10W |
| Barva svetlosti | 3000K (nežno bela) |
LED stenska zunanja svetilka E3210E E27
SKU:
56010017
na zalogi
| Teža | 2,5 kg |
|---|---|
| Barva | Antracit, Prozorno |
| Grlo žarnice | E27 |
| IP zaščita | IP67 |
| Material | Aluminij, Steklo |
| Namen | Zunanja |
| Garancija | 24 mesecev |
| Tehnologija svetilke | LED |
| Dimenzije | 131x256x118mm |
| Žarnica vključena | Ne |
LED zunanja stenska svetilka K1500E E27
SKU:
56010018
na zalogi
| Teža | 2,5 kg |
|---|---|
| Barva | Antracit, Prozorno |
| Grlo žarnice | E27 |
| IP zaščita | IP65 |
| Material | Aluminij, Steklo |
| Namen | Zunanja |
| Garancija | 24 mesecev |
| Tehnologija svetilke | LED |
| Dimenzije | 45x38x24mm |
| Žarnica vključena | Ne |
LED zunanja stenska svetilka R6410
SKU:
56010014
na zalogi
| Teža | 2,5 kg |
|---|---|
| Barva | Antracit |
| IP zaščita | IP65 |
| Material | Aluminij, Steklo |
| Namen | Zunanja |
| Garancija | 24 mesecev |
| Tehnologija svetilke | LED |
| Dimenzije | 96x117x168mm |
| Wattage | 2×4, 5W |
| Barva svetlosti | 3000K (nežno bela) |
LED zunanja stenska svetilka R9530S
SKU:
56010015
na zalogi
| Teža | 2,5 kg |
|---|---|
| Barva | Bela |
| IP zaščita | IP65 |
| Material | Aluminij, Steklo |
| Namen | Zunanja |
| Garancija | 24 mesecev |
| Tehnologija svetilke | LED |
| Dimenzije | 80x80x35mm |
| Wattage | 1W, 5W |
| Barva svetlosti | 3000K (nežno bela) |
Talna svetilka F08-145 Zlata Prozorna
SKU:
12020095
na zalogi
184,50€ DDV vključen| Teža | 10 kg |
|---|---|
| Barva | Zlata prozorna |
| Barva svetlosti | 3000K (nežno bela) |
| IP zaščita | IP20 |
| Material | Aluminij, Jeklo, Steklo |
| Wattage | 8W |
| Namen | Notranja |
| Tehnologija svetilke | LED |
| Garancija | 24 mesecev |
| Širina | 25 cm |
| Višina | 150 cm |
Namizna svetilka T59-50 Črna
SKU:
12030112
na zalogi
188,82€ DDV vključen| Teža | 6,48 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 37 × 37 × 49 cm |
| Grlo žarnice | E27 |
| Barva | Črna, Krom |
| IP zaščita | IP20 |
| Material | Aluminij, Jeklo, Steklo |
| Namen | Notranja |
| Garancija | 24 mesecev |
Viseča svetilka S08-23
na zalogi
95,85€ DDV vključen
Smoking črna
Zlata
Zlata prozorna
| Teža | Ni na voljo |
|---|---|
| Barva | Smoking črna, Zlata, Zlata prozorna |
| Barva svetlosti | 3000K (nežno bela) |
| Možnost zatemnitve | Ne |
| IP zaščita | IP20 |
| Smer svetlobe | Posredno |
| Tehnologija svetilke | LED |
| Material | Aluminij, Jeklo, Steklo |
| Wattage | 8W |
| Namen | Notranja |
| Daljinec | Ne |
| Nastavljivo po višini | Da (nastavljivo glede na dolžino kabla) |
| Dolžina kabla | 1,8m |
| Garancija | 24 mesecev |
| Višina | 150 mm |
| Širina | 230 mm |
Izberite možnosti
Ta izdelek ima več različic. Možnosti lahko izberete na strani izdelka
Viseča svetilka S30-20 Smoking črna
SKU:
12010740
na zalogi
211,86€ DDV vključen| Teža | 4,5 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 20 cm |
| Barva | Smoking črna |
| Barva svetlosti | 3000K (nežno bela) |
| Možnost zatemnitve | Ne |
| IP zaščita | IP20 |
| Smer svetlobe | Usmerjena |
| Tehnologija svetilke | LED |
| Material | Aluminij, Jeklo, Steklo |
| Wattage | 12W |
| Namen | Notranja |
| Daljinec | Ne |
| Nastavljivo po višini | Da (nastavljivo glede na dolžino kabla) |
| Dolžina kabla | 1m |
| Garancija | 24 mesecev |

Modularna stikala in okvirji
Modularne vtičnice in okvirji






























Magnetna tračna svetila
Magnetne tračne luči VKLOP/IZKLOP
Magnetna tračna svetila DALJINSKO UPRAVLJANJE
Magnetna tračna svetila SMART
Magnetne tirnice
Pribor za magnetne letvice



