Prikaz 1–12 od 31 rezultatov
Shop
Viseča svetilka S21
na zalogi
27,99€ DDV vključen
Črna
Krom
Zlata
| Teža | 17 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 20 cm |
| Žarnica vključena | Da |
| Grlo žarnice | E27 |
| Barva | Črna, Krom, Zlata |
| IP zaščita | IP20 |
| Material | Kovina, Steklo |
| Namen | Notranja |
| Nastavljivo po višini | Da (nastavljivo glede na dolžino kabla) |
| Dolžina kabla | 1,3m |
| Dimenzije | 18 cm, 20 cm |
| Garancija | 24 mesecev |
Izberite možnosti
Ta izdelek ima več različic. Možnosti lahko izberete na strani izdelka
Viseča svetilka S202-Zlata Prozorna
SKU:
12010839
na zalogi
| Teža | 7,5 kg |
|---|---|
| Barva | Prozorno, Zlata |
| Barva svetlosti | 3000K (nežno bela) |
| Možnost zatemnitve | Ne |
| IP zaščita | IP20 |
| Smer svetlobe | Usmerjena |
| Tehnologija svetilke | LED |
| Material | Jeklo, Steklo |
| Wattage | 30W |
| Namen | Notranja |
| Daljinec | Ne |
| Nastavljivo po višini | Da (nastavljivo glede na dolžino kabla) |
| Dolžina kabla | 1,5m |
| Garancija | 24 mesecev |
Viseča svetilka S91-BD-90 Belo zlata
SKU:
12010770
na zalogi
73,92€ DDV vključen| Teža | 2,3 kg |
|---|---|
| Barva | Bela, Zlata |
| Barva svetlosti | 3000K (nežno bela) |
| Možnost zatemnitve | Ne |
| IP zaščita | IP20 |
| Smer svetlobe | Posredno |
| Tehnologija svetilke | LED |
| Material | Jeklo, Steklo |
| Wattage | 20W |
| Namen | Notranja |
| Daljinec | Ne |
| Nastavljivo po višini | Da (nastavljivo glede na dolžino kabla) |
| Dolžina kabla | 1,5m |
| Garancija | 24 mesecev |
Namizna svetilka T21-C-35
SKU:
12030109
na zalogi
| Teža | 2,4 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 35 × 35 × 30 cm |
| Grlo žarnice | E27 |
| Barva | Črna |
| IP zaščita | IP20 |
| Material | Jeklo, Steklo |
| Namen | Notranja |
| Garancija | 24 mesecev |
Talna svetilka F09-122 Belo zlata
SKU:
12020076
na zalogi
228,95€ DDV vključen| Teža | 8 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 90 cm |
| Barva | Zlata/bela |
| Barva svetlosti | 3000K (nežno bela) |
| IP zaščita | IP20 |
| Material | Jeklo, Steklo |
| Wattage | 13W |
| Namen | Notranja |
| Tehnologija svetilke | LED |
| Garancija | 24 mesecev |
| Višina | 120 cm |
| Širina | 30 cm |
Talna svetilka F10-160 Krom
SKU:
12020117
na zalogi
335,10€ DDV vključen| Teža | 10 kg |
|---|---|
| Grlo žarnice | E14 |
| Barva | Krom |
| IP zaščita | IP20 |
| Material | Jeklo, Steklo |
| Namen | Notranja |
| Garancija | 24 mesecev |
| Širina | 25 cm |
| Višina | 180 cm |
Viseča svetilka S135-B
na zalogi
699,00€ DDV vključen
Prozorno
Smoking
Zlata
| Teža | 8 kg |
|---|---|
| Barva | Prozorno, Smoking, Zlata |
| Barva svetlosti | 3000K (nežno bela) |
| Daljinec | Ne |
| Možnost zatemnitve | Ne |
| Dolžina kabla | 1,5m |
| IP zaščita | IP20 |
| Garancija | 24 mesecev |
| Material | Jeklo, Steklo |
| Namen | Notranja |
| Nastavljivo po višini | Da (nastavljivo glede na dolžino kabla) |
| Wattage | 15W |
| Tehnologija svetilke | LED |
| Smer svetlobe | Usmerjena |
Izberite možnosti
Ta izdelek ima več različic. Možnosti lahko izberete na strani izdelka
Talna svetilka F08-145 Zlata Prozorna
SKU:
12020095
na zalogi
184,50€ DDV vključen| Teža | 10 kg |
|---|---|
| Barva | Zlata prozorna |
| Barva svetlosti | 3000K (nežno bela) |
| IP zaščita | IP20 |
| Material | Aluminij, Jeklo, Steklo |
| Wattage | 8W |
| Namen | Notranja |
| Tehnologija svetilke | LED |
| Garancija | 24 mesecev |
| Širina | 25 cm |
| Višina | 150 cm |
Namizna svetilka T21-A
na zalogi
54,95€ DDV vključen
Črna
Zlata
| Teža | 3 kg |
|---|---|
| Dimenzije | Ni na voljo |
| Grlo žarnice | E27 |
| Barva | Črna, Zlata |
| IP zaščita | IP20 |
| Material | Jeklo, Steklo |
| Namen | Notranja |
| Garancija | 24 mesecev |
Izberite možnosti
Ta izdelek ima več različic. Možnosti lahko izberete na strani izdelka
Namizna svetilka T21-B
na zalogi
48,58€ DDV vključen
Črna
Zlata
| Teža | Ni na voljo |
|---|---|
| Dimenzije | Ni na voljo |
| Grlo žarnice | E27 |
| Shade dimensions | 18 cm, 20 cm |
| Barva | Črna, Zlata |
| IP zaščita | IP20 |
| Material | Jeklo, Steklo |
| Namen | Notranja |
| Garancija | 24 mesecev |
Izberite možnosti
Ta izdelek ima več različic. Možnosti lahko izberete na strani izdelka
Namizna svetilka T59-50 Črna
SKU:
12030112
na zalogi
188,82€ DDV vključen| Teža | 6,48 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 37 × 37 × 49 cm |
| Grlo žarnice | E27 |
| Barva | Črna, Krom |
| IP zaščita | IP20 |
| Material | Aluminij, Jeklo, Steklo |
| Namen | Notranja |
| Garancija | 24 mesecev |
Namizna svetilka T136
na zalogi
131,40€ DDV vključen
Smoking
Zlata
| Teža | 3 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 30 × 30 × 46 cm |
| Barva | Smoking, Zlata |
| Barva svetlosti | 3000K (nežno bela) |
| IP zaščita | IP20 |
| Material | Jeklo, Steklo |
| Wattage | 8W |
| Namen | Notranja |
| Garancija | 24 mesecev |
Izberite možnosti
Ta izdelek ima več različic. Možnosti lahko izberete na strani izdelka

Modularna stikala in okvirji
Modularne vtičnice in okvirji






























Magnetna tračna svetila
Magnetne tračne luči VKLOP/IZKLOP
Magnetna tračna svetila DALJINSKO UPRAVLJANJE
Magnetna tračna svetila SMART
Magnetne tirnice
Pribor za magnetne letvice



