Prikaz 145–156 od 179 rezultatov
Filtrirajte po ceni
Barva
- Bakreno rjava 2
BelaBela 95
ČrnaČrna 133
Črna/belaČrna/bela 2
KromKrom 7
ProzornoProzorno 1
RjavaRjava 4
Rose gold/črnaRose gold/črna 1
Rožnato zlatoRožnato zlato 6
SivaSiva 66
SmokingSmoking 2
Smoking črnaSmoking črna 8
SrebrnaSrebrna 1
ZlataZlata 112
Zlata prozornaZlata prozorna 4
Zlata/belaZlata/bela 4
Zlata/črnaZlata/črna 1
Barva svetlobe
IP zaščita
- IP20 93
Namen
- Notranja 86
Usmerjanje svetlobe
- Nastavljiv 1
- Neposredno 4
- Posredno 11
- Usmerjena 36
Shop
Viseča svetilka S106-30
na zalogi
175,50€ DDV vključen
Črna
Zlata
| Teža | 2,7 kg |
|---|---|
| Barva | Črna, Zlata |
| Barva svetlosti | 3000K (nežno bela) |
| Možnost zatemnitve | Ne |
| IP zaščita | IP20 |
| Smer svetlobe | Posredno |
| Tehnologija svetilke | LED |
| Material | Jeklo, Steklo |
| Wattage | 7W |
| Namen | Notranja |
| Daljinec | Ne |
| Nastavljivo po višini | Da (nastavljivo glede na dolžino kabla) |
| Dolžina kabla | 1,5m |
| Garancija | 24 mesecev |
Izberite možnosti
Ta izdelek ima več različic. Možnosti lahko izberete na strani izdelka
Viseča svetilka S109-A zlata
SKU:
12010734
na zalogi
89,90€ DDV vključen| Teža | 2,52 kg |
|---|---|
| Barva | Bela, Zlata |
| Barva svetlosti | 3000K (nežno bela) |
| Možnost zatemnitve | Ne |
| IP zaščita | IP20 |
| Smer svetlobe | Posredno |
| Tehnologija svetilke | LED |
| Material | Jeklo, Steklo |
| Wattage | 6W |
| Namen | Notranja |
| Daljinec | Ne |
| Nastavljivo po višini | Da (nastavljivo glede na dolžino kabla) |
| Dolžina kabla | 1,2m |
| Garancija | 24 mesecev |
Viseča svetilka S109-C Zlata
SKU:
12010736
na zalogi
89,90€ DDV vključen| Teža | 2,52 kg |
|---|---|
| Barva | Bela, Zlata |
| Barva svetlosti | 3000K (nežno bela) |
| Možnost zatemnitve | Ne |
| IP zaščita | IP20 |
| Smer svetlobe | Posredno |
| Tehnologija svetilke | LED |
| Material | Jeklo, Steklo |
| Wattage | 6W |
| Namen | Notranja |
| Daljinec | Ne |
| Nastavljivo po višini | Da (nastavljivo glede na dolžino kabla) |
| Dolžina kabla | 1,2m |
| Garancija | 24 mesecev |
Viseča svetilka S109-E zlata
SKU:
12010738
na zalogi
89,90€ DDV vključen| Teža | 2,82 kg |
|---|---|
| Barva | Bela, Zlata |
| Barva svetlosti | 3000K (nežno bela) |
| Možnost zatemnitve | Ne |
| IP zaščita | IP20 |
| Smer svetlobe | Posredno |
| Tehnologija svetilke | LED |
| Material | Jeklo, Steklo |
| Wattage | 6W |
| Namen | Notranja |
| Daljinec | Ne |
| Nastavljivo po višini | Da (nastavljivo glede na dolžino kabla) |
| Dolžina kabla | 1,2m |
| Garancija | 24 mesecev |
Viseča svetilka S74-23-E27
ni na zalogi
Bela
| Teža | 2 kg |
|---|---|
| Barva | Bela, Črna/bela, Zlata/črna |
| IP zaščita | IP20 |
| Material | Akril, Jeklo |
| Namen | Notranja |
| Daljinec | Ne |
| Nastavljivo po višini | Da (nastavljivo glede na dolžino kabla) |
| Dolžina kabla | 1m |
| Garancija | 24 mesecev |
Izberite možnosti
Ta izdelek ima več različic. Možnosti lahko izberete na strani izdelka
Viseča svetilka S110
na zalogi
10,00€ – 383,57€Cenovni razpon: od 10,00€ do 383,57€ DDV vključen
Bela
Črna
Rjava
Zlata
| Teža | 15 kg |
|---|---|
| Žarnica vključena | Da |
| Dimenzije | 40cm, 60 cm, 90 cm |
| Grlo žarnice | E27 |
| Barva | Bela, Črna, Rjava, Zlata |
| IP zaščita | IP20 |
| Material | Jeklo, Plastika |
| Namen | Notranja |
| Daljinec | Ne |
| Nastavljivo po višini | Da (nastavljivo glede na dolžino kabla) |
| Dolžina kabla | 1,5m |
| Garancija | 24 mesecev |
Izberite možnosti
Ta izdelek ima več različic. Možnosti lahko izberete na strani izdelka
Viseča svetilka S118-A-15 Krom
SKU:
12010491
ni na zalogi
| Teža | 2 kg |
|---|---|
| Barva | Krom |
| Barva svetlosti | 4000K (naravno bela) |
| Možnost zatemnitve | Ne |
| IP zaščita | IP20 |
| Smer svetlobe | Usmerjena |
| Tehnologija svetilke | LED |
| Material | Jeklo, Steklo |
| Wattage | 8W |
| Namen | Notranja |
| Daljinec | Ne |
| Nastavljivo po višini | Da (nastavljivo glede na dolžino kabla) |
| Dolžina kabla | 1,5m |
| Garancija | 24 mesecev |
Viseča svetilka S138-165
na zalogi
295,50€ DDV vključen
Črna
Zlata
| Teža | 7 kg |
|---|---|
| Barva | Črna, Zlata |
| Barva svetlosti | 3000K (nežno bela) |
| Možnost zatemnitve | Ne |
| IP zaščita | IP20 |
| Smer svetlobe | Usmerjena |
| Tehnologija svetilke | LED |
| Material | Jeklo, Plastika |
| Wattage | 60W |
| Namen | Notranja |
| Daljinec | Ne |
| Nastavljivo po višini | Da (nastavljivo glede na dolžino kabla) |
| Dolžina kabla | 1,5m |
| Garancija | 24 mesecev |
Izberite možnosti
Ta izdelek ima več različic. Možnosti lahko izberete na strani izdelka
Viseča svetilka S141-B-4 Zlata (Kopiraj)
SKU:
12010950
na zalogi
700,64€ DDV vključen| Teža | 300 kg |
|---|---|
| Barva | Zlata |
| Barva svetlosti | 3000K (nežno bela), 4000K (naravno bela), 6000K (hladno bela) |
| Možnost zatemnitve | Da |
| IP zaščita | IP20 |
| Smer svetlobe | Usmerjena |
| Tehnologija svetilke | LED |
| Material | Jeklo, Plastika |
| Wattage | 200W |
| Namen | Notranja |
| Daljinec | Da |
| Nastavljivo po višini | Da (nastavljivo glede na dolžino kabla) |
| Dolžina kabla | 2,5m |
| Garancija | 24 mesecev |
Viseča svetilka S146-32
na zalogi
202,80€ DDV vključen
Bela
Črna
| Teža | 6 kg |
|---|---|
| Barva | Bela, Črna |
| Barva svetlosti | 3000K (nežno bela) |
| Možnost zatemnitve | Ne |
| IP zaščita | IP20 |
| Smer svetlobe | Usmerjena |
| Tehnologija svetilke | LED |
| Material | Aluminij, Jeklo |
| Wattage | 16W |
| Namen | Notranja |
| Daljinec | Ne |
| Nastavljivo po višini | Da (nastavljivo glede na dolžino kabla) |
| Dolžina kabla | 1,9m |
| Garancija | 24 mesecev |
Izberite možnosti
Ta izdelek ima več različic. Možnosti lahko izberete na strani izdelka
Viseča svetilka S147-50
na zalogi
153,54€ DDV vključen
Bela
Črna
Krom
Rožnato zlato
Zlata
| Teža | 6 kg |
|---|---|
| Barva | Bela, Črna, Krom, Rožnato zlato, Zlata |
| Barva svetlosti | 3000K (nežno bela) |
| Možnost zatemnitve | Ne |
| IP zaščita | IP20 |
| Smer svetlobe | Usmerjena |
| Tehnologija svetilke | LED |
| Material | Aluminij, Jeklo |
| Wattage | 6W |
| Namen | Notranja |
| Daljinec | Ne |
| Nastavljivo po višini | Da (nastavljivo glede na dolžino kabla) |
| Dolžina kabla | 1,9m |
| Garancija | 24 mesecev |
Izberite možnosti
Ta izdelek ima več različic. Možnosti lahko izberete na strani izdelka
Viseča svetilka S151-45
SKU:
12010665
ni na zalogi
| Teža | 1 kg |
|---|---|
| Barva | Črna, Zlata |
| Barva svetlosti | 3000K (nežno bela) |
| Možnost zatemnitve | Ne |
| IP zaščita | IP20 |
| Smer svetlobe | Usmerjena |
| Tehnologija svetilke | LED |
| Material | Akril, Jeklo |
| Wattage | 3W |
| Namen | Notranja |
| Daljinec | Ne |
| Nastavljivo po višini | Da (nastavljivo glede na dolžino kabla) |
| Dolžina kabla | 1,10m |
| Garancija | 24 mesecev |

Modularna stikala in okvirji
Modularne vtičnice in okvirji

























Magnetna tračna svetila
Magnetne tračne luči VKLOP/IZKLOP
Magnetna tračna svetila DALJINSKO UPRAVLJANJE
Magnetna tračna svetila SMART
Magnetne tirnice
Pribor za magnetne letvice



