Prikaz 169–179 od 179 rezultatov
Filtrirajte po ceni
Barva
- Bakreno rjava 2
BelaBela 95
ČrnaČrna 133
Črna/belaČrna/bela 2
KromKrom 7
ProzornoProzorno 1
RjavaRjava 4
Rose gold/črnaRose gold/črna 1
Rožnato zlatoRožnato zlato 6
SivaSiva 66
SmokingSmoking 2
Smoking črnaSmoking črna 8
SrebrnaSrebrna 1
ZlataZlata 112
Zlata prozornaZlata prozorna 4
Zlata/belaZlata/bela 4
Zlata/črnaZlata/črna 1
Barva svetlobe
IP zaščita
- IP20 93
Namen
- Notranja 86
Usmerjanje svetlobe
- Nastavljiv 1
- Neposredno 4
- Posredno 11
- Usmerjena 36
Shop
Nosilec za zaponko za aluminijaste profile
na zalogi
0,35€ DDV vključen| Teža | 0,001 kg |
|---|---|
| Barva | Siva |
| Material | Jeklo |
| Način montaže | Pričvrščeno na površino |
| Profile type | NP03, NPK01, NPK02 |
Izberite možnosti
Ta izdelek ima več različic. Možnosti lahko izberete na strani izdelka
Stenska svetilka W05
na zalogi
49,14€ – 49,74€Cenovni razpon: od 49,14€ do 49,74€ DDV vključen
Rose gold/črna
Zlata/bela
Zlata/črna
| Teža | Ni na voljo |
|---|---|
| Dimenzije | Ni na voljo |
| Grlo žarnice | G9 |
| Dimenzije | 25 cm, 30 cm |
| Barva | Rose gold/črna, Zlata/bela, Zlata/črna |
| IP zaščita | IP20 |
| Material | Jeklo |
| Namen | Notranja |
| Garancija | 24 mesecev |
Izberite možnosti
Ta izdelek ima več različic. Možnosti lahko izberete na strani izdelka
Stenska svetilka W08-23
na zalogi
84,32€ DDV vključen
Zlata
Zlata prozorna
| Teža | 1,62 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 23 cm |
| Barva | Smoking črna, Zlata, Zlata prozorna |
| Barva svetlosti | 3000K (nežno bela) |
| IP zaščita | IP20 |
| Material | Aluminij, Jeklo, Steklo |
| Wattage | 8W |
| Namen | Notranja |
| Garancija | 24 mesecev |
Izberite možnosti
Ta izdelek ima več različic. Možnosti lahko izberete na strani izdelka
Stenska svetilka W21
na zalogi
37,95€ – 55,90€Cenovni razpon: od 37,95€ do 55,90€ DDV vključen
Črna/bela
Zlata/bela
| Teža | 1,74 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 28 × 22 cm |
| Grlo žarnice | E27 |
| Shade dimensions | 15 cm, 20 cm |
| Barva | Črna/bela, Zlata/bela |
| IP zaščita | IP20 |
| Material | Jeklo, Steklo |
| Namen | Notranja |
| Garancija | 24 mesecev |
Izberite možnosti
Ta izdelek ima več različic. Možnosti lahko izberete na strani izdelka
Stenska svetilka W58
na zalogi
15,00€ DDV vključen
Bela
Črna
| Teža | 2,16 kg |
|---|---|
| Dimenzije | Ni na voljo |
| Grlo žarnice | E27 |
| Dimenzije | 12 cm, 18 cm |
| Barva | Bela, Črna |
| IP zaščita | IP20 |
| Material | Aluminij, Jeklo |
| Namen | Notranja |
| Garancija | 24 mesecev |
Izberite možnosti
Ta izdelek ima več različic. Možnosti lahko izberete na strani izdelka
Stenska svetilka W87-4-770x530mm Črna
SKU:
12040117
na zalogi
119,21€ DDV vključen| Teža | 4,8 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 77 × 53 cm |
| Barva | Črna |
| Barva svetlosti | 3000K (nežno bela) |
| IP zaščita | IP20 |
| Material | Jeklo |
| Wattage | 24W |
| Namen | Notranja |
| Tehnologija svetilke | LED |
| Garancija | 24 mesecev |
Stenska svetilka W95-100x10cm
na zalogi
55,05€ – 67,80€Cenovni razpon: od 55,05€ do 67,80€ DDV vključen
Črna
Zlata
| Teža | 1 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 10 × 100 cm |
| Barva | Črna, Zlata |
| Barva svetlosti | 3000K (nežno bela) |
| IP zaščita | IP20 |
| Material | Akril, Jeklo |
| Wattage | 14W |
| Namen | Notranja |
| Garancija | 24 mesecev |
Izberite možnosti
Ta izdelek ima več različic. Možnosti lahko izberete na strani izdelka
Stenska svetilka W01 Rose gold
SKU:
12040045
na zalogi
| Teža | 2 kg |
|---|---|
| Grlo žarnice | E27 |
| Dimenzije | 28x12mm |
| Barva | Rožnato zlato |
| IP zaščita | IP20 |
| Material | Jeklo |
| Namen | Notranja |
| Garancija | 24 mesecev |
Stenska svetilka W139-150 Črna
SKU:
12040107
na zalogi
436,66€ DDV vključen| Teža | 7 kg |
|---|---|
| Grlo žarnice | E27 |
| Barva | Črna |
| IP zaščita | IP20 |
| Material | Jeklo |
| Namen | Notranja |
| Garancija | 24 mesecev |
Stenska svetilka W142 Črna
SKU:
12040148
na zalogi
| Teža | 2,5 kg |
|---|---|
| Grlo žarnice | E27 |
| Barva | Črna |
| IP zaščita | IP20 |
| Material | Aluminij, Jeklo |
| Namen | Notranja |
| Garancija | 24 mesecev |
Stenska svetilka W143 Črna
SKU:
12040145
na zalogi
| Teža | 4,5 kg |
|---|---|
| Grlo žarnice | E27 |
| Barva | Črna |
| IP zaščita | IP20 |
| Material | Aluminij, Jeklo |
| Namen | Notranja |
| Garancija | 24 mesecev |

Modularna stikala in okvirji
Modularne vtičnice in okvirji

























Magnetna tračna svetila
Magnetne tračne luči VKLOP/IZKLOP
Magnetna tračna svetila DALJINSKO UPRAVLJANJE
Magnetna tračna svetila SMART
Magnetne tirnice
Pribor za magnetne letvice



