Prikaz 157–168 od 179 rezultatov
Filtrirajte po ceni
Barva
- Bakreno rjava 2
BelaBela 95
ČrnaČrna 133
Črna/belaČrna/bela 2
KromKrom 7
ProzornoProzorno 1
RjavaRjava 4
Rose gold/črnaRose gold/črna 1
Rožnato zlatoRožnato zlato 6
SivaSiva 66
SmokingSmoking 2
Smoking črnaSmoking črna 8
SrebrnaSrebrna 1
ZlataZlata 112
Zlata prozornaZlata prozorna 4
Zlata/belaZlata/bela 4
Zlata/črnaZlata/črna 1
Barva svetlobe
IP zaščita
- IP20 93
Namen
- Notranja 86
Usmerjanje svetlobe
- Nastavljiv 1
- Neposredno 4
- Posredno 11
- Usmerjena 36
Shop
Viseča svetilka S183-80 Zlata
na zalogi
399,00€ – 549,00€Cenovni razpon: od 399,00€ do 549,00€ DDV vključen| Teža | 5 kg |
|---|---|
| Barva | Zlata |
| Barva svetlosti | 3000K (nežno bela) |
| Možnost zatemnitve | Ne |
| IP zaščita | IP20 |
| Smer svetlobe | Usmerjena |
| Tehnologija svetilke | LED |
| Material | Akril, Jeklo |
| Wattage | 15W |
| Namen | Notranja |
| Daljinec | Ne |
| Nastavljivo po višini | Da (nastavljivo glede na dolžino kabla) |
| Dolžina kabla | 1,5m |
| Garancija | 24 mesecev |
| Širina | 600 mm, 800 mm |
Izberite možnosti
Ta izdelek ima več različic. Možnosti lahko izberete na strani izdelka
Viseča svetilka S191
ni na zalogi
15,00€ DDV vključen| Teža | Ni na voljo |
|---|---|
| Žarnica vključena | Da |
| Dimenzije | 70 cm, 80 cm, 90 cm |
| Grlo žarnice | E27 |
| Barva | Zlata |
| IP zaščita | IP20 |
| Material | Jeklo, Plastificirana guma |
| Namen | Notranja |
| Daljinec | Ne |
| Nastavljivo po višini | Da (nastavljivo glede na dolžino kabla) |
| Dolžina kabla | 1,10m |
| Barva senčila | Prozorna, Zlata |
| Garancija | 24 mesecev |
Izberite možnosti
Ta izdelek ima več različic. Možnosti lahko izberete na strani izdelka
Viseča svetilka S196-120
na zalogi
Črna
Zlata
| Teža | 6 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 120 cm |
| Žarnica vključena | Da |
| Grlo žarnice | G9 |
| Barva | Črna, Zlata |
| IP zaščita | IP20 |
| Material | Jeklo, Steklo |
| Namen | Notranja |
| Daljinec | Ne |
| Nastavljivo po višini | Da (40cm ali 80cm) |
| Garancija | 24 mesecev |
Izberite možnosti
Ta izdelek ima več različic. Možnosti lahko izberete na strani izdelka
Viseča svetilka S200
na zalogi
362,70€ DDV vključen
Črna
Zlata
| Teža | 6,5 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 74 cm |
| Žarnica vključena | Da |
| Grlo žarnice | G9 |
| Barva | Črna, Zlata |
| IP zaščita | IP20 |
| Material | Jeklo, Steklo |
| Namen | Notranja |
| Daljinec | Ne |
| Nastavljivo po višini | Ne |
| Garancija | 24 mesecev |
Izberite možnosti
Ta izdelek ima več različic. Možnosti lahko izberete na strani izdelka
Viseča svetilka S106-A
SKU:
12010930
na zalogi
114,66€ DDV vključen| Teža | 5 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 32 × 32 × 32 cm |
| Barva | Zlata |
| Barva svetlosti | 3000K (nežno bela) |
| Možnost zatemnitve | Ne |
| IP zaščita | IP20 |
| Smer svetlobe | Usmerjena |
| Tehnologija svetilke | LED |
| Material | Jeklo, Steklo |
| Wattage | 10W |
| Namen | Notranja |
| Daljinec | Ne |
| Nastavljivo po višini | Ne |
| Dolžina kabla | 1m |
| Garancija | 24 mesecev |
Viseča svetilka S212-A
na zalogi
178,40€ – 227,50€Cenovni razpon: od 178,40€ do 227,50€ DDV vključen
Črna
Zlata
| Teža | Ni na voljo |
|---|---|
| Dimenzije | Ni na voljo |
| Barva | Črna, Zlata |
| Dimenzije | 120 cm, 177 cm |
| Barva svetlosti | 3000K (nežno bela) |
| Možnost zatemnitve | Ne |
| IP zaščita | IP20 |
| Smer svetlobe | Usmerjena |
| Tehnologija svetilke | LED |
| Material | Jeklo |
| Wattage | 60W, 84 W |
| Namen | Notranja |
| Daljinec | Ne |
| Nastavljivo po višini | Da (nastavljivo glede na dolžino kabla) |
| Dolžina kabla | 1m |
| Garancija | 24 mesecev |
Izberite možnosti
Ta izdelek ima več različic. Možnosti lahko izberete na strani izdelka
Viseča svetilka S212-B
na zalogi
185,40€ DDV vključen
Črna
Zlata
| Teža | Ni na voljo |
|---|---|
| Dimenzije | Ni na voljo |
| Barva | Črna, Zlata |
| Dimenzije | 120 cm |
| Barva svetlosti | 3000K (nežno bela) |
| Možnost zatemnitve | Ne |
| IP zaščita | IP20 |
| Smer svetlobe | Usmerjena |
| Tehnologija svetilke | LED |
| Material | Jeklo |
| Wattage | 72W |
| Namen | Notranja |
| Daljinec | Ne |
| Nastavljivo po višini | Da (nastavljivo glede na dolžino kabla) |
| Dolžina kabla | 1m |
| Garancija | 24 mesecev |
Izberite možnosti
Ta izdelek ima več različic. Možnosti lahko izberete na strani izdelka
Viseča svetilka S213-120cm
na zalogi
254,80€ – 345,80€Cenovni razpon: od 254,80€ do 345,80€ DDV vključen
Črna
Zlata
| Teža | 5 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 120 cm |
| Barva | Črna, Zlata |
| Barva svetlosti | 3000K (nežno bela) |
| Možnost zatemnitve | Ne |
| IP zaščita | IP20 |
| Smer svetlobe | Usmerjena |
| Tehnologija svetilke | LED |
| Material | Jeklo |
| Wattage | 60W |
| Namen | Notranja |
| Daljinec | Ne |
| Nastavljivo po višini | Da (nastavljivo glede na dolžino kabla) |
| Dolžina kabla | 1m |
| Garancija | 24 mesecev |
Izberite možnosti
Ta izdelek ima več različic. Možnosti lahko izberete na strani izdelka
Viseča svetilka S216
SKU:
12010914
na zalogi
318,50€ DDV vključen| Teža | 5 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 102 cm |
| Barva | Črna |
| Barva svetlosti | 3000K (nežno bela) |
| Možnost zatemnitve | Ne |
| IP zaščita | IP20 |
| Smer svetlobe | Usmerjena |
| Tehnologija svetilke | LED |
| Material | Jeklo |
| Wattage | 48W |
| Namen | Notranja |
| Daljinec | Ne |
| Nastavljivo po višini | Da (nastavljivo glede na dolžino kabla) |
| Dolžina kabla | 1m |
| Garancija | 24 mesecev |
Viseča svetilka S218-A
SKU:
12010931
na zalogi
154,70€ DDV vključen| Teža | 5 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 130 cm |
| Barva | Črna, Rjava |
| Barva svetlosti | 3000K (nežno bela) |
| Možnost zatemnitve | Ne |
| IP zaščita | IP20 |
| Smer svetlobe | Usmerjena |
| Tehnologija svetilke | LED |
| Material | Jeklo, koža, Plastika |
| Wattage | 25W |
| Namen | Notranja |
| Daljinec | Ne |
| Nastavljivo po višini | Da (nastavljivo glede na dolžino kabla) |
| Garancija | 24 mesecev |
| Višina | max 150cm |
Viseča svetilka S218-B
SKU:
12010932
na zalogi
218,40€ DDV vključen| Teža | 5 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 130 cm |
| Barva | Črna, Rjava |
| Barva svetlosti | 3000K (nežno bela) |
| Možnost zatemnitve | Ne |
| IP zaščita | IP20 |
| Smer svetlobe | Usmerjena |
| Tehnologija svetilke | LED |
| Material | Jeklo, koža, Plastika |
| Wattage | 45W |
| Namen | Notranja |
| Daljinec | Ne |
| Nastavljivo po višini | Da (nastavljivo glede na dolžino kabla) |
| Garancija | 24 mesecev |
| Višina | max 150cm |
Viseča svetilka S219
SKU:
12010933
na zalogi
236,60€ DDV vključen| Teža | 5 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 120 × 6 × 150 cm |
| Barva | Črna |
| Barva svetlosti | 3000K (nežno bela) |
| Možnost zatemnitve | Ne |
| IP zaščita | IP20 |
| Smer svetlobe | Usmerjena |
| Tehnologija svetilke | LED |
| Material | Jeklo, Steklo |
| Wattage | 20W |
| Namen | Notranja |
| Daljinec | Ne |
| Nastavljivo po višini | Da (nastavljivo glede na dolžino kabla) |
| Dolžina kabla | 1m |
| Garancija | 24 mesecev |

Modularna stikala in okvirji
Modularne vtičnice in okvirji

























Magnetna tračna svetila
Magnetne tračne luči VKLOP/IZKLOP
Magnetna tračna svetila DALJINSKO UPRAVLJANJE
Magnetna tračna svetila SMART
Magnetne tirnice
Pribor za magnetne letvice



