Prikaz 529–540 od 548 rezultatov
Filtrirajte po ceni
Barva
AntracitAntracit 10- Bakreno rjava 2
BelaBela 246- Bež 2
ČrnaČrna 325
Črna/belaČrna/bela 2
KromKrom 16
ProzornoProzorno 7
RjavaRjava 4
Rose gold/črnaRose gold/črna 1
Rožnato zlatoRožnato zlato 6
SivaSiva 84
SmokingSmoking 2
Smoking črnaSmoking črna 8
SrebrnaSrebrna 17
ZlataZlata 168
Zlata prozornaZlata prozorna 4
Zlata/belaZlata/bela 4
Zlata/črnaZlata/črna 1
Barva svetlobe
Material
- Akril 24
- Aluminij 252
- Guma 1
- Jeklo 179
- Keramika 1
- Kovina 23
- koža 2
- Krpo 1
- Nerjaveče jeklo 2
- Plastificirana guma 1
- Plastika 160
- Polikarbonat 2
- PVC 1
- Steklo 95
Daljinski upravljač
- Da 14
- Da (kupi se posebej) 26
- Ne 122
Usmerjanje svetlobe
- Nastavljiv 5
- Neposredno 105
- Posredno 20
- Usmerjena 76
Shop
Stenska svetilka W41
na zalogi
| Teža | 1,8 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 60 cm |
| Barva | Krom |
| Barva svetlosti | 4000K (naravno bela) |
| IP zaščita | IP20 |
| Material | Akril, Nerjaveče jeklo |
| Wattage | 12W |
| Namen | Notranja |
| Tehnologija svetilke | LED |
| Garancija | 24 mesecev |
Stenska svetilka W41
na zalogi
20,00€ – 35,88€Cenovni razpon: od 20,00€ do 35,88€ DDV vključen
Črna
Krom
| Teža | 1,8 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 60 cm |
| Barva | Črna, Krom, Zlata |
| Barva svetlosti | 4000K (naravno bela) |
| IP zaščita | IP20 |
| Material | Akril, Nerjaveče jeklo |
| Wattage | 12W |
| Namen | Notranja |
| Tehnologija svetilke | LED |
| Garancija | 24 mesecev |
Izberite možnosti
Ta izdelek ima več različic. Možnosti lahko izberete na strani izdelka
Stenska svetilka W58
na zalogi
15,00€ DDV vključen
Bela
Črna
| Teža | 2,16 kg |
|---|---|
| Dimenzije | Ni na voljo |
| Grlo žarnice | E27 |
| Dimenzije | 12 cm, 18 cm |
| Barva | Bela, Črna |
| IP zaščita | IP20 |
| Material | Aluminij, Jeklo |
| Namen | Notranja |
| Garancija | 24 mesecev |
Izberite možnosti
Ta izdelek ima več različic. Možnosti lahko izberete na strani izdelka
Stenska svetilka W87-4-770x530mm Črna
SKU:
12040117
na zalogi
119,21€ DDV vključen| Teža | 4,8 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 77 × 53 cm |
| Barva | Črna |
| Barva svetlosti | 3000K (nežno bela) |
| IP zaščita | IP20 |
| Material | Jeklo |
| Wattage | 24W |
| Namen | Notranja |
| Tehnologija svetilke | LED |
| Garancija | 24 mesecev |
Stenska svetilka W101-2
na zalogi
36,95€ DDV vključen
Črna
| Teža | 1 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 60 cm |
| Barva | Črna, Zlata |
| Barva svetlosti | 3000K (nežno bela) |
| IP zaščita | IP20 |
| Material | Akril |
| Wattage | 9W |
| Namen | Notranja |
| Garancija | 24 mesecev |
Izberite možnosti
Ta izdelek ima več različic. Možnosti lahko izberete na strani izdelka
Stenska svetilka W95-100x10cm
na zalogi
55,05€ – 67,80€Cenovni razpon: od 55,05€ do 67,80€ DDV vključen
Črna
Zlata
| Teža | 1 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 10 × 100 cm |
| Barva | Črna, Zlata |
| Barva svetlosti | 3000K (nežno bela) |
| IP zaščita | IP20 |
| Material | Akril, Jeklo |
| Wattage | 14W |
| Namen | Notranja |
| Garancija | 24 mesecev |
Izberite možnosti
Ta izdelek ima več različic. Možnosti lahko izberete na strani izdelka
Stenska svetilka za stopnice W93
na zalogi
12,70€ – 13,80€Cenovni razpon: od 12,70€ do 13,80€ DDV vključen
Bela
Črna
| Teža | Ni na voljo |
|---|---|
| Dimenzije | Ni na voljo |
| Barva | Bela, Črna |
| Dimenzije | 55 mm, 80 mm |
| Barva svetlosti | 3000K (nežno bela) |
| IP zaščita | IP20 |
| Material | Aluminij |
| Wattage | 3W |
| Namen | Notranja |
| Tehnologija svetilke | LED |
| Garancija | 24 mesecev |
Izberite možnosti
Ta izdelek ima več različic. Možnosti lahko izberete na strani izdelka
Stopniščna stenska svetilka SO-HWE-9161B
SKU:
12040088
na zalogi
| Teža | 0,3 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 86 × 86 cm |
| Barva | Bela |
| Barva svetlosti | 3000K (nežno bela) |
| IP zaščita | IP20 |
| Material | Plastika |
| Wattage | 3W |
| Namen | Notranja |
| Tehnologija svetilke | LED |
| Garancija | 24 mesecev |
Stopniščna stenska svetilka Š96-86x86x30mm PIR
na zalogi
9,52€ DDV vključen
Bela
Črna
Zlata
| Teža | 0,3 kg |
|---|---|
| Barva | Bela, Črna, Zlata |
| Barva svetlosti | 3000K (nežno bela) |
| IP zaščita | IP20 |
| Material | Plastika |
| Wattage | 3W |
| Namen | Notranja |
| Tehnologija svetilke | LED, PIR senzor |
| Garancija | 24 mesecev |
| Višina | 86mm |
| Širina | 86mm |
Izberite možnosti
Ta izdelek ima več različic. Možnosti lahko izberete na strani izdelka
Stenska svetilka W130-28
na zalogi
171,60€ DDV vključen
Bela
Črna
Krom
Zlata
| Teža | 0,7 kg |
|---|---|
| Barva | Bela, Črna, Krom, Zlata |
| Grlo žarnice | G4 |
| IP zaščita | IP20 |
| Material | Aluminij |
| Namen | Notranja |
| Tehnologija svetilke | LED |
| Garancija | 24 mesecev |
| Žarnica vključena | Da |
Izberite možnosti
Ta izdelek ima več različic. Možnosti lahko izberete na strani izdelka
Stenska svetilka W01 Rose gold
SKU:
12040045
na zalogi
| Teža | 2 kg |
|---|---|
| Grlo žarnice | E27 |
| Dimenzije | 28x12mm |
| Barva | Rožnato zlato |
| IP zaščita | IP20 |
| Material | Jeklo |
| Namen | Notranja |
| Garancija | 24 mesecev |
Stenska svetilka W139-150 Črna
SKU:
12040107
na zalogi
436,66€ DDV vključen| Teža | 7 kg |
|---|---|
| Grlo žarnice | E27 |
| Barva | Črna |
| IP zaščita | IP20 |
| Material | Jeklo |
| Namen | Notranja |
| Garancija | 24 mesecev |

Modularna stikala in okvirji
Modularne vtičnice in okvirji

























Magnetna tračna svetila
Magnetne tračne luči VKLOP/IZKLOP
Magnetna tračna svetila DALJINSKO UPRAVLJANJE
Magnetna tračna svetila SMART
Magnetne tirnice
Pribor za magnetne letvice



