Prikaz 13–24 od 548 rezultatov
Filtrirajte po ceni
Barva
AntracitAntracit 10- Bakreno rjava 2
BelaBela 246- Bež 2
ČrnaČrna 325
Črna/belaČrna/bela 2
KromKrom 16
ProzornoProzorno 7
RjavaRjava 4
Rose gold/črnaRose gold/črna 1
Rožnato zlatoRožnato zlato 6
SivaSiva 84
SmokingSmoking 2
Smoking črnaSmoking črna 8
SrebrnaSrebrna 17
ZlataZlata 168
Zlata prozornaZlata prozorna 4
Zlata/belaZlata/bela 4
Zlata/črnaZlata/črna 1
Barva svetlobe
Material
- Akril 24
- Aluminij 252
- Guma 1
- Jeklo 179
- Keramika 1
- Kovina 23
- koža 2
- Krpo 1
- Nerjaveče jeklo 2
- Plastificirana guma 1
- Plastika 160
- Polikarbonat 2
- PVC 1
- Steklo 95
Daljinski upravljač
- Da 14
- Da (kupi se posebej) 26
- Ne 122
Usmerjanje svetlobe
- Nastavljiv 5
- Neposredno 105
- Posredno 20
- Usmerjena 76
Shop
Nadometna svetilka DL52 12W 3000K
na zalogi
31,68€ DDV vključen
Bela
Črna
| Teža | Ni na voljo |
|---|---|
| Barva | Bela, Črna |
| Barva svetlosti | 3000K (nežno bela) |
| Garancija | 24 mesecev |
| Način montaže | Pričvrščeno na površino |
| Namen | Notranja |
| Oblika | Okrogla |
| IP zaščita | IP20 |
| Wattage | 12W |
| Tehnologija svetilke | LED |
| Širina | 100 mm |
| Višina | 65 mm |
Izberite možnosti
Ta izdelek ima več različic. Možnosti lahko izberete na strani izdelka
Vgradna svetilka DL16 B D100x40MM-GU10 bela
SKU:
12730109
na zalogi
8,44€ DDV vključen| Teža | 1 kg |
|---|---|
| Grlo žarnice | GU10 |
| Priloženo grlo za žarnice | Ja |
| Barva | Bela |
| IP zaščita | IP20 |
| Material | Aluminij |
| Oblika | Okrogla |
Vgradna svetilka DL56-GU10-90xV40mm-Cut-75mm
na zalogi
2,52€ DDV vključen
Bela
Črna
| Teža | 1 kg |
|---|---|
| Grlo žarnice | GU10 |
| Priloženo grlo za žarnice | Ja |
| Barva | Bela, Črna |
| IP zaščita | IP20 |
| Material | Aluminij |
| Oblika | Okrogla |
Izberite možnosti
Ta izdelek ima več različic. Možnosti lahko izberete na strani izdelka
Vgradna svetilka DL57-GU10-90xV40mm-Cut-75mm
na zalogi
1,92€ DDV vključen
Bela
Črna
| Teža | 1 kg |
|---|---|
| Grlo žarnice | GU10 |
| Priloženo grlo za žarnice | Ja |
| Barva | Bela, Črna |
| IP zaščita | IP20 |
| Material | Aluminij |
| Oblika | Okrogla |
Izberite možnosti
Ta izdelek ima več različic. Možnosti lahko izberete na strani izdelka
Stropna svetilka DL55-D182*V63mm-3000K
na zalogi
32,40€ DDV vključen
Bela
Črna
| Teža | 0,35 kg |
|---|---|
| Barva | Bela, Črna |
| Barva svetlosti | 3000K (nežno bela) |
| Garancija | 24 mesecev |
| Namen | Notranja |
| Oblika | Okrogla |
| Wattage | 24W |
| Tehnologija svetilke | LED |
| Višina | 63 mm |
| Premer | 182 mm |
| IP zaščita | IP20 |
Izberite možnosti
Ta izdelek ima več različic. Možnosti lahko izberete na strani izdelka
Vgradna svetilka DL25-3K-5W-bela
SKU:
12010352
na zalogi
26,00€ DDV vključen| Teža | 0,35 kg |
|---|---|
| Barva | Bela |
| Barva svetlosti | 3000K (nežno bela) |
| Garancija | 24 mesecev |
| Način montaže | Vgradna |
| Namen | Notranja |
| Oblika | Okrogla |
| Wattage | 5W |
| Tehnologija svetilke | LED |
| Mounting hole | Φ57mm |
| Premer | 60 mm |
| Višina | 52 mm |
Vgradna svetilka DL53-D82*V57mm-izrezana 75mm-3000K
na zalogi
16,74€ DDV vključen
Bela
Črna
| Teža | 0,35 kg |
|---|---|
| Barva | Bela, Črna |
| Barva svetlosti | 3000K (nežno bela) |
| Garancija | 24 mesecev |
| Način montaže | Vgradna |
| Namen | Notranja |
| Oblika | Okrogla |
| Wattage | 12W |
| Tehnologija svetilke | LED |
| Višina | 57 mm |
| Premer | 82 mm |
| IP zaščita | IP20 |
| Mounting hole | Φ75 mm |
Izberite možnosti
Ta izdelek ima več različic. Možnosti lahko izberete na strani izdelka
Vgradna svetilka DL54-D90*V38mm-izrezana 75mm-3000K
na zalogi
12,33€ DDV vključen
Bela
Črna
| Teža | 0,35 kg |
|---|---|
| Barva | Bela, Črna |
| Barva svetlosti | 3000K (nežno bela) |
| Garancija | 24 mesecev |
| Način montaže | Vgradna |
| Namen | Notranja |
| Oblika | Okrogla |
| Wattage | 10W |
| Tehnologija svetilke | LED |
| Višina | 38 mm |
| Premer | 90 mm |
| IP zaščita | IP20 |
| Mounting hole | Φ75 mm |
Izberite možnosti
Ta izdelek ima več različic. Možnosti lahko izberete na strani izdelka
Enopolno stikalo za zvonec na dotik TW-DB101
na zalogi
36,91€ DDV vključen
Bela
Črna
Siva
Zlata
| Teža | Ni na voljo |
|---|---|
| Barva | Bela, Črna, Siva, Zlata |
| Napetost | 110V-240V AC |
| Minimum load | 3W |
| Način montaže | standardna okrogla škatla EU z luknjami za vijake ø 60, standardna škatla za kocke EU z luknjami za vijake ø 60 |
| Garancija | 24 mesecev |
| Material | Jeklo, Plastika, Steklo |
| Extra features | Odporen proti ognju |
| Operating temperature | -20°C do +70°C |
| Nazivni tok | 16A |
| Višina | 86mm |
| Širina | 86mm |
Izberite možnosti
Ta izdelek ima več različic. Možnosti lahko izberete na strani izdelka
Priključek za LED trakove CLS01-2pin-6A-8mm
SKU:
03010048
na zalogi
0,30€ DDV vključen| Teža | 0,10 kg |
|---|---|
| IP zaščita | IP20 |
| Dolžina | 8 mm |
Priključek za LED trakove CLS01-2pin-8mm
SKU:
03010047
na zalogi
0,30€ DDV vključen| Teža | 0,3 kg |
|---|---|
| Material | Plastika |
| Barva | Prozorno |
| IP zaščita | IP20 |
| Garancija | 24 mesecev |
| Dolžina | 8 mm |
Priključek za LED trakove CLS01-8mm-2x-IP65
SKU:
03010059
na zalogi
3,30€ DDV vključen| Teža | 0,1 kg |
|---|---|
| Material | Plastika |
| IP zaščita | IP20 |
| Dolžina | 8 mm |

Modularna stikala in okvirji
Modularne vtičnice in okvirji

























Magnetna tračna svetila
Magnetne tračne luči VKLOP/IZKLOP
Magnetna tračna svetila DALJINSKO UPRAVLJANJE
Magnetna tračna svetila SMART
Magnetne tirnice
Pribor za magnetne letvice



