Prikaz 37–48 od 548 rezultatov
Filtrirajte po ceni
Barva
AntracitAntracit 10- Bakreno rjava 2
BelaBela 246- Bež 2
ČrnaČrna 325
Črna/belaČrna/bela 2
KromKrom 16
ProzornoProzorno 7
RjavaRjava 4
Rose gold/črnaRose gold/črna 1
Rožnato zlatoRožnato zlato 6
SivaSiva 84
SmokingSmoking 2
Smoking črnaSmoking črna 8
SrebrnaSrebrna 17
ZlataZlata 168
Zlata prozornaZlata prozorna 4
Zlata/belaZlata/bela 4
Zlata/črnaZlata/črna 1
Barva svetlobe
Material
- Akril 24
- Aluminij 252
- Guma 1
- Jeklo 179
- Keramika 1
- Kovina 23
- koža 2
- Krpo 1
- Nerjaveče jeklo 2
- Plastificirana guma 1
- Plastika 160
- Polikarbonat 2
- PVC 1
- Steklo 95
Daljinski upravljač
- Da 14
- Da (kupi se posebej) 26
- Ne 122
Usmerjanje svetlobe
- Nastavljiv 5
- Neposredno 105
- Posredno 20
- Usmerjena 76
Shop
Magnetna svetilka EMS1-LS-Vklop/Izklop
na zalogi
14,98€ – 19,89€Cenovni razpon: od 14,98€ do 19,89€ DDV vključen
Bela
Črna
| Teža | Ni na voljo |
|---|---|
| Barva | Bela, Črna |
| Barva svetlosti | 3000K (nežno bela), 4000K (naravno bela) |
| Material | Aluminij |
| Garancija | 24 mesecev |
| Wattage | 12W, 18W |
| Namen | Notranja |
| Tehnologija svetilke | LED |
| IP zaščita | IP20 |
| Smer svetlobe | Neposredno |
| Dimenzije | 220 x 22 x 25 mm, 325 x 22 x 25 mm |
| Napetost | DC 48V |
Izberite možnosti
Ta izdelek ima več različic. Možnosti lahko izberete na strani izdelka
Magnetno svetilo EMS2-LS-3K-12W-On/Off Black
na zalogi
23,63€ DDV vključen
Bela
Črna
| Teža | 0,6 kg |
|---|---|
| Barva | Bela, Črna |
| Barva svetlosti | 3000K (nežno bela), 4000K (naravno bela) |
| Garancija | 24 mesecev |
| Wattage | 12W |
| Dimenzije | 225 x 22 x 136 mm |
| IP zaščita | IP20 |
| Daljinec | Ne |
| Možnost zatemnitve | Ne |
| Material | Aluminij |
| Namen | Notranja |
| Tehnologija svetilke | LED |
| Smer svetlobe | Usmerjena |
| Napetost | DC 48V |
Izberite možnosti
Ta izdelek ima več različic. Možnosti lahko izberete na strani izdelka
Magnetna svetilka EMS3-LS-BT Črna
na zalogi
63,04€ – 96,82€Cenovni razpon: od 63,04€ do 96,82€ DDV vključen
Bela
Črna
| Teža | Ni na voljo |
|---|---|
| Barva | Bela, Črna |
| Barva svetlosti | 3000K-6000K |
| Material | Aluminij |
| Možnost zatemnitve | Da |
| IP zaščita | IP20 |
| Tehnologija svetilke | LED |
| Garancija | 24 mesecev |
| Wattage | 12W, 24W, 32W |
| Daljinec | Da (kupi se posebej) |
| Namen | Notranja |
| Smer svetlobe | Neposredno |
| Napetost | DC 48V |
| Dimenzije | 300x22x38 mm, 600 x 22 x 38 mm |
Izberite možnosti
Ta izdelek ima več različic. Možnosti lahko izberete na strani izdelka
Magnetna svetilka EMS3-LS-K-24W-BT
na zalogi
54,91€ DDV vključen
Bela
Črna
| Teža | Ni na voljo |
|---|---|
| Barva | Bela, Črna |
| Barva svetlosti | 3000K-6000K |
| Garancija | 24 mesecev |
| Wattage | 24W |
| Dimenzije | 300 x 300 x 23 x 45 mm |
| IP zaščita | IP20 |
| Material | Aluminij |
| Daljinec | Da (kupi se posebej) |
| Namen | Notranja |
| Napetost | DC 48V |
| Tehnologija svetilke | LED |
Izberite možnosti
Ta izdelek ima več različic. Možnosti lahko izberete na strani izdelka
Magnetna svetilka EMS6-LS-BT
na zalogi
78,97€ – 92,16€Cenovni razpon: od 78,97€ do 92,16€ DDV vključen
Bela
Črna
| Teža | Ni na voljo |
|---|---|
| Barva | Bela, Črna |
| Barva svetlosti | 3000K-6000K |
| IP zaščita | IP20 |
| Tehnologija svetilke | LED |
| Daljinec | Da (kupi se posebej) |
| Material | Aluminij |
| Garancija | 24 mesecev |
| Dimenzije | 50x120mm |
| Možnost zatemnitve | Da |
| Wattage | 12W, 24W |
| Namen | Notranja |
| Napetost | DC 48V |
Izberite možnosti
Ta izdelek ima več različic. Možnosti lahko izberete na strani izdelka
Magnetna svetilka EMS2-LS-12W-BT
na zalogi
92,24€ DDV vključen
Bela
Črna
| Teža | 0,6 kg |
|---|---|
| Barva | Bela, Črna |
| Barva svetlosti | 3000K-6000K |
| Material | Aluminij |
| Dimenzije | 220x22mm |
| Možnost zatemnitve | Da |
| IP zaščita | IP20 |
| Tehnologija svetilke | LED |
| Namen | Notranja |
| Daljinec | Da (kupi se posebej) |
| Wattage | 12W |
| Garancija | 24 mesecev |
Izberite možnosti
Ta izdelek ima več različic. Možnosti lahko izberete na strani izdelka
Magnetna svetilka EMS3-LS-10W-On/Off
na zalogi
12,63€ – 14,39€Cenovni razpon: od 12,63€ do 14,39€ DDV vključen
Bela
Črna
| Teža | Ni na voljo |
|---|---|
| Barva | Bela, Črna |
| Barva svetlosti | 3000K (nežno bela), 4000K (naravno bela) |
| Daljinec | Ne |
| Možnost zatemnitve | Ne |
| IP zaščita | IP20 |
| Garancija | 24 mesecev |
| Material | Aluminij |
| Namen | Notranja |
| Wattage | 10W |
| Tehnologija svetilke | LED |
| Smer svetlobe | Neposredno |
| Dimenzije | 300x22x38 mm |
| Napetost | DC 48V |
Izberite možnosti
Ta izdelek ima več različic. Možnosti lahko izberete na strani izdelka
Magnetna svetilka EMS3-LS-4K-30W-Vklop/Izklop
na zalogi
27,61€ DDV vključen
Bela
Črna
| Teža | Ni na voljo |
|---|---|
| Barva | Bela, Črna |
| Barva svetlosti | 4000K (naravno bela) |
| Daljinec | Ne |
| Možnost zatemnitve | Ne |
| IP zaščita | IP20 |
| Garancija | 24 mesecev |
| Material | Aluminij |
| Namen | Notranja |
| Wattage | 10W |
| Tehnologija svetilke | LED |
| Smer svetlobe | Neposredno |
| Dimenzije | |
| Napetost | DC 48V |
Izberite možnosti
Ta izdelek ima več različic. Možnosti lahko izberete na strani izdelka
Magnetna svetilka EMS6-LS-Vklop/Izklop
na zalogi
26,91€ – 32,18€Cenovni razpon: od 26,91€ do 32,18€ DDV vključen
Bela
Črna
| Teža | Ni na voljo |
|---|---|
| Barva | Bela, Črna |
| Barva svetlosti | 3000K (nežno bela), 4000K (naravno bela) |
| Wattage | 12W, 18W |
| Dimenzije | Ø65x135mm |
| Garancija | 24 mesecev |
| IP zaščita | IP20 |
| Daljinec | Ne |
| Možnost zatemnitve | Ne |
| Material | Aluminij |
| Namen | Notranja |
| Tehnologija svetilke | LED |
| Smer svetlobe | Neposredno |
| Napetost | DC 48V |
Izberite možnosti
Ta izdelek ima več različic. Možnosti lahko izberete na strani izdelka
Magnetna svetilka EMS6-PSH-3K-12W-On/Off Črna
SKU:
12720341
na zalogi
26,91€ DDV vključen| Teža | 0,4 kg |
|---|---|
| Barva | Črna |
| Barva svetlosti | 3000K (nežno bela) |
| Dimenzije | Φ45 x 130 mm |
| Možnost zatemnitve | Ne |
| IP zaščita | IP20 |
| Smer svetlobe | Usmerjena |
| Tehnologija svetilke | LED |
| Material | Aluminij |
| Wattage | 12W |
| Namen | Notranja |
| Daljinec | Ne |
| Garancija | 24 mesecev |
| Napetost | DC 48V |
Magnetna svetilka EMS9-LS-4x30cm-6W-BT
na zalogi
72,86€ DDV vključen
Bela
Črna
| Teža | 0,7 kg |
|---|---|
| Barva | Bela, Črna |
| Barva svetlosti | 3000K-6000K |
| Material | Aluminij |
| Možnost zatemnitve | Da |
| IP zaščita | IP20 |
| Smer svetlobe | Neposredno |
| Tehnologija svetilke | LED |
| Namen | Notranja |
| Wattage | 6W |
| Garancija | 24 mesecev |
| Napetost | DC 48V |
Izberite možnosti
Ta izdelek ima več različic. Možnosti lahko izberete na strani izdelka
Magnetna svetilka EMS9-LS-6W-Vklop/Izklop
na zalogi
43,04€ DDV vključen
Bela
Črna
| Teža | 0,7 kg |
|---|---|
| Barva | Bela, Črna |
| Barva svetlosti | 3000K (nežno bela), 4000K (naravno bela) |
| Material | Aluminij |
| Možnost zatemnitve | Ne |
| IP zaščita | IP20 |
| Smer svetlobe | Neposredno |
| Tehnologija svetilke | LED |
| Namen | Notranja |
| Wattage | 6W |
| Garancija | 24 mesecev |
| Napetost | DC 48V |
Izberite možnosti
Ta izdelek ima več različic. Možnosti lahko izberete na strani izdelka

Modularna stikala in okvirji
Modularne vtičnice in okvirji

























Magnetna tračna svetila
Magnetne tračne luči VKLOP/IZKLOP
Magnetna tračna svetila DALJINSKO UPRAVLJANJE
Magnetna tračna svetila SMART
Magnetne tirnice
Pribor za magnetne letvice



