Prikaz 25–36 od 548 rezultatov
Filtrirajte po ceni
Barva
AntracitAntracit 10- Bakreno rjava 2
BelaBela 246- Bež 2
ČrnaČrna 325
Črna/belaČrna/bela 2
KromKrom 16
ProzornoProzorno 7
RjavaRjava 4
Rose gold/črnaRose gold/črna 1
Rožnato zlatoRožnato zlato 6
SivaSiva 84
SmokingSmoking 2
Smoking črnaSmoking črna 8
SrebrnaSrebrna 17
ZlataZlata 168
Zlata prozornaZlata prozorna 4
Zlata/belaZlata/bela 4
Zlata/črnaZlata/črna 1
Barva svetlobe
Material
- Akril 24
- Aluminij 252
- Guma 1
- Jeklo 179
- Keramika 1
- Kovina 23
- koža 2
- Krpo 1
- Nerjaveče jeklo 2
- Plastificirana guma 1
- Plastika 160
- Polikarbonat 2
- PVC 1
- Steklo 95
Daljinski upravljač
- Da 14
- Da (kupi se posebej) 26
- Ne 122
Usmerjanje svetlobe
- Nastavljiv 5
- Neposredno 105
- Posredno 20
- Usmerjena 76
Shop
Priključek za LED trakove CLS01-kabel-8mm-IP65
SKU:
03010057
na zalogi
2,30€ DDV vključen| Teža | 0,10 kg |
|---|---|
| Material | Plastika |
| IP zaščita | IP20 |
| Dolžina | 8 mm |
Priključek za LED trakove CLS01-SMD-10mm-IP20
SKU:
03010055
na zalogi
1,00€ DDV vključen| Teža | 0,1 kg |
|---|---|
| Material | Plastika |
| Dolžina | 10 mm |
| IP zaščita | IP20 |
Priključek za LED trakove CLS01-SMD-2pin-6A-10mm-IP20
SKU:
03010058
na zalogi
1,00€ DDV vključen| Teža | 0,3 kg |
|---|
Priključek za LED trakove CLS02-2-pinski-10mm-kotni-IP20
SKU:
03010061
na zalogi
1,80€ DDV vključen| Material | Plastika |
|---|---|
| IP zaščita | IP20 |
| Dolžina | 10 mm |
Priključek za LED trakove CLS02-SMD-kotni-8mm-IP20
SKU:
03010062
na zalogi
1,70€ DDV vključen| Teža | 0,10 kg |
|---|---|
| Material | Plastika |
| IP zaščita | IP20 |
| Dolžina | 8 mm |
Dvojni konektor za LED trakove CLS01-2pin-6A-8mm-2x
SKU:
03010049
na zalogi
1,30€ DDV vključen| Teža | 0,10 kg |
|---|---|
| Dolžina | 8 mm |
| IP zaščita | IP20 |
Priključek za LED trakove, kotni CLS01-K-2pin-SMD-6A-8mm
SKU:
03010050
na zalogi
1,30€ DDV vključen| Dolžina | 8 mm |
|---|---|
| IP zaščita | IP20 |
Krmilnik 5v1 WB5 RF WiFi 15A 12V-24V
SKU:
02010037
na zalogi
57,00€ DDV vključen| Teža | 0,5 kg |
|---|---|
| Napetost | 5-24V DC |
| Barva | Bela |
| Extra features | Delo na razdalji 30 m, Upravljanje Wi-Fi |
| Maximum load | 15A |
| Operating temperature | -20°C – 60°C |
| IP zaščita | IP20 |
Mono LED krmilnik + CCT – FUT035S
SKU:
02010040
na zalogi
25,23€ DDV vključen| Teža | 0,5 kg |
|---|---|
| Napetost | 12V – 24V |
| Barva | Bela |
| Extra features | Delo na razdalji 30 m |
| Maximum load | 15A |
| Operating temperature | -10~40°C |
| IP zaščita | IP20 |
Krmilnik 5v1 WB5 Tuya+WiFi+BT 15A 12V-24V
SKU:
02010036
na zalogi
48,72€ DDV vključen| Teža | 0,5 kg |
|---|---|
| Nazivni tok | 15A |
| Napetost | 12V – 24V |
| Garancija | 24 mesecev |
| Extra features | Upravljanje Wi-Fi |
| Operating temperature | -20°C – 60°C |
Napajalnik s konstantnim tokom za LED diode RFHY
na zalogi
25,74€ – 43,68€Cenovni razpon: od 25,74€ do 43,68€ DDV vključen| Teža | 0,5 kg |
|---|---|
| Barva | Bela |
| Wattage | 120W-3.6A, 30W-0.9A, 40W-1.2A, 60W-1.8A |
| Napetost | 220V |
Izberite možnosti
Ta izdelek ima več različic. Možnosti lahko izberete na strani izdelka
Magnetna svetilka EMS1-LS-BT
na zalogi
74,19€ – 86,14€Cenovni razpon: od 74,19€ do 86,14€ DDV vključen
Bela
Črna
| Teža | Ni na voljo |
|---|---|
| Barva | Bela, Črna |
| Barva svetlosti | 3000K-6000K |
| Material | Aluminij |
| Dimenzije | 220x22mm, 330x22mm |
| Možnost zatemnitve | Da |
| IP zaščita | IP20 |
| Namen | Notranja |
| Daljinec | Da (kupi se posebej) |
| Wattage | 12W, 18W |
| Garancija | 24 mesecev |
| Napetost | DC 48V |
Izberite možnosti
Ta izdelek ima več različic. Možnosti lahko izberete na strani izdelka

Modularna stikala in okvirji
Modularne vtičnice in okvirji

























Magnetna tračna svetila
Magnetne tračne luči VKLOP/IZKLOP
Magnetna tračna svetila DALJINSKO UPRAVLJANJE
Magnetna tračna svetila SMART
Magnetne tirnice
Pribor za magnetne letvice



